top of page

Aprūpes pakalpojumi.

Aprūpi mēs pielāgojam katram inidividuāli un pēc vajadzības. Mūsu pakalpojumus sastāda sekojoši komponenti – medicīnas, aprūpes, atbalsta, transporta un izglītošanas pakalpojumi, ko apmaksā pats cilvēks vai viņa tuvinieki. Paliatīvā aprūpe apstiprina dzīves vērtību, uzskatot miršanu par dabisku procesu. Paliatīvā aprūpe nepaātrina un neaizkavē nāves iestāšanos; tās mērķis ir nodrošināt iespējami labāku dzīves kvalitāti līdz pat nāves iestāšanās brīdim.

Aprūpi piedāvājam sākot no pāris stundām līdz pat ilgtermiņa aprūpei mājās.

Blood Pressure Check

Medicīniskā aprūpe

Mūsu aprūpes pakalpojumi sevī ietver medicīniskos pakalpojumos, kas iespēju robežās veicami mājās.

Sociālā aprūpe

Aprūpētājs palīdzēs ar dažādām ikdienas vajadzībām un problēmām, ar ko cilvēks sastopas.

Holding Hands
Medical Consultation

Garīgā aprūpe

Pēc vajadzības ir iespēja piesaistīt dažādus speciālistus, kas var palīdzēt ar mentālās un emocinonālās veselības izaicinājumiem gan pacientam, gan tuviniekiem.

Aprūpi mēs pielāgosim Jūsu vajadzībām, lai kādas tās būtu.

Mums ir ilggadēja pieredze un plašas zināšanas.. Tas mums dod iespēju piedāvāt katram klientam pieskaņotu pakalpojumu klāstu. Svarīgi pieminēt ir, ka pakalpojumu cenas ir mainīgas un tiek noteiktas katrai situācijai atsevišķi, tāpēc sazinies ar mums e-pastā vai telefoniski. Aprūpes komanda veidota uz sadarbības līguma pamata: ar ģimenes ārstu, paliatīvās aprūpes speciālistu, medmāsu, aprūpētājiem, psihologu, kapelānu, fizioterapeitu, rehabilitētāju, ergoterapeitu, podologu, uztura speciālistu, frizieri u.c. pēc vajadzības.

bottom of page